info@istyapi.com.tr +90 (258) 268 60 61

Açılır Kapı

Otomatik kapılar arasında en fazla tercih edilen modeller arasında döner kapılar bulunmaktadır. Otomatik kapı sistemlerinde geçişleri rahatlatmak, kontrollü geçiş sağlamak adına kullanılan açılır kapı tasarımlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sensörlü yapısıyla hareketi algılayan, bulunduğu alanda hava transferini daha dengeli sağlayan açılır kapı modellerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz. Teknik özelliğe sahip birçok tasarım oldukça fazla kullanım alanına sahiptir.

Açılır Kapı Sistemleri

Fotoselli olarak bilinen otomatik açılır kapı modellerimiz, hem hareketi algılıyor hem de ısı transferini yönetiyor. Kendiliğinden açılıp kapanması ise kapının açık kalmasını engelliyor. Kamusal alanlar ya da toplu geçiş alanlarında oldukça önemli bir göreve sahip olan otomatik kapı sistemleri bu anlamda bulunduğu yere kolaylık getiriyor. Yoğun ve mesafe gerektiren kontrol geçiş alanlarında yığılmaları ve yakın teması engelleyen kapılarımız, farklı tasarımlarda kullanım ihtiyacına yönelik olarak sunulmaktadır. İnsan kalabalığının olduğu noktalarda özellikle daha sakin bir geçiş sağlanır. Müdahale gerektirmeyen açılır kapı modelleri ile kapıyla sürekli temas etmek zorunda kalmazsınız. Gelen misafirlerinizin geçişlerinde algılama özelliği ile hemen kapının açılması sağlanır.

otomatik açılır kapı fiyatları
otomatik açılır kapılar

Otomatik Kapı Sistemlerinin Avantajları

Otomatik kapı sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Hem bireylerin geçişlerinde hem de işletmeler için hızlı geçişi sağlayarak daha kontrollü bir giriş sağlanır. Günümüzde birçok kullanım alanına sahip olan otomatik açılır kapı sistemlerinin geçiş dışında bazı avantajları bulunur.

 

Avantajları;

 

 • Kapı açılış ve kapanışlarında ısı dengesi sağlanır
 • Misafirlerin kontrollü olarak geçmesini kolaylaştırır
 • Giriş ve çıkışlarda açılır kapı mesafe kuralına uyulur
 • Giriş ve çıkışlarda insan yoğunluğunun önüne geçilir
 • Şık bir tasarıma sahiptir
 • Bulunduğu alanda daha seri geçiş sağlanarak müşteri memnuniyeti üst seviyeye yükselir
 • Güvenli geçiş sağlanır

 

Bu özelliklerin dışında hatasız algılama özelliği, konforlu giriş ve çıkış vardır. Kişilerin zamandan tasarruf etmesini sağlayarak, kontrolün yapılması gereken girişlerde insan trafiğinin önüne geçer. Otomatik kapı sistemleri istenilen ölçülere göre üretilmektedir. Bazı alanlarda daha büyük kapılara ihtiyaç varken, bazı alanlarda daha uygun açılır kapı modellerine ihtiyaç duyulur.

 

Otomatik Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

 

Otomatik açılır kapı sistemleri kullanım alanları; arasında günümüzde hemen hemen her alan ve sektör bulunmaktadır. Bunun nedeni, geçişlerin yoğun olduğu ve nüfusun her geçen gün artış gösterdiği günümüzde kontrollü geçişlere ihtiyaç ihtiyacın artmasıdır.

 

Otomatik açılır kapı sistemleri kullanım alanları;

 

 • Alışveriş merkezleri
 • Hastane açılır kapı
 • Otel
 • Tesis
 • Market
 • Mağaza
 • Kurum binası
 • Kuruluş binası
 • Kamu binaları
 • Havaalanı
 • Otogar

 

Bu alanlardan daha fazla sektörde otomatik açılır kapı sistemlerine ihtiyaç duyulur. Tüketicilerin işlemlerini halletmeleri, geçişlerde algılama ile güvenli geçiş sağlanması otomatik kapı sistemlerini daha önemli hale getirir. Kişilerin yaya olarak giriş çıkış yapması halinde güvenlik tamamen giriş yaptığı binanın sorumluluğundadır. Güvenlik sistemlerinin otomatik kapı sistemleri ile iş birliği içerisinde çalışması tercih edilen bazı uygulamalar arasındadır.

 

Otomatik Kapı Sistemlerinin İşletmelere Faydası

 

Otomatik kapı sistemlerinin tüm işletmelere ve işletmelerin yer aldığı alışveriş merkezlerinde faydası çoktur. Satışlarda artış ve müşteri memnuniyeti adına otomatik açılır kapı sistemleri ile kişilerin kendini daha güvenli hissetmesi sağlanır. Aynı zamanda sürekli kapıya dokunmak hijyen olarak pek sağlıklı değildir. Günümüzde hijyenin üst seviyede olması göz önünde bulundurulduğunda otomatik kapıların temassız özelliğinin ne denli önemli olduğu anlaşılır. Tamamen cam olan otomatik kapı modellerimizin işletmenize kattığı estetik ve şık görünüm oldukça katkı sağlıyor. Vitrinin önemli olduğu mağazalarda kullanılan manuel kapılar bu estetiği bozmaktadır. Otomatik kapı sistemleri öncelikle büyük bir kolaylıktır. Müşterilerinize ne denli kolaylık sunarsanız o kadar olumlu dönüş alabilirsiniz.

 

Endüstriyel Alanda Otomatik Kapı Sistemleri

 

Otomatik kapı sistemlerinin her ihtiyaca ve sektöre uygun olarak üretildiğinden bahsetmiştik. Sizlere sunduğumuz tüm sistemlerimizde kullanılan malzeme, ölçü ve tasarım tamamen kullanıma yönelik olarak üretilmiştir. Bu tasarımlar arasında endüstriyel alanlarda gerekli olan açılır kapı modelleri de yer alıyor. Özellikle giriş çıkışlar depo ve üretim alanlarına olabiliyor. Güvenli bir geçiş sağlamak adına kullanılan otomatik kapı sistemlerimiz ile araç geçişlerinde daha kontrollü bir uygulama sağlamanıza destek oluyor.

 

Otomatik Kapı Modelleri

 

Otomatik açılır kapı modelleri üretiminde cam ya da metal malzemeler kullanılır. Uzaktan kumandalı ya da fotoselli olarak çalışan mekanizmaya sahip olan modellerimiz hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Uzun süreli ve sık giriş çıkış sağlayan alanlarda da sorunsuz çalışarak, sorunsuz bir hizmet sağlar.

 

Otomatik kapı modellerimiz;

 

 • Hermetik açılır kapı
 • Manetli
 • Eğrisel
 • Yana Kayar
 • Teleskopik
 • Döner
 • Panik

 

Her açılır kapı modelimizin kullanılacağı sektör farklıdır. Bazı alanlarda araç bazı alanlarda insan geçişleri sağlanır. Her alana uygun çözüm üreterek sizlere en uygun geçiş sağlayan otomatik kapı modellerimizi sunuyoruz.

 

Engelli Bireyler İçin Güvenli Geçiş

 

Birçok kapı sensöründe yaşanan sıkıntılar arasında tam algılama sağlanmaması vardır. Otomatik açılır kapı sistemlerimiz özellikle engelli bireylerin tekerlekli sandalye ile girişlerini kolaylıkla sağlayabilecekleri ve uygun ölçüde algılama özelliği sayesinde sorunsuz geçiş imkânı bulur. Aynı zamanda döner kapı modellerinde hesaplanan ölçüler engelli vatandaşların tekerlekli araçlarıyla girebileceği şekilde tasarlanmıştır. Dilediğiniz ölçüde dilerseniz daha rahat geçiş sağlamak adına engelli bireyler için ayrı bir otomatik kapı sistemi oluşturabiliyoruz.

 

Otomatik Kapı Özellikleri

 

Panel sistem olarak tasarlanan otomatik kapı sistemlerimiz, dayanıklı yapısıyla sık kullanıma uygundur. Gün içerisinde özellikle AVM gibi yüksek sayıda giriş çıkış sağlanan yerlerde sorunsuz bir şekilde çalışma gösterir. Üst seviyede üretilen otomatik kapılarımızın 2–4 yıl arasında garantiye sahiptir. Kullanılan kapı türüne göre sizlere konu hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Kurulumu yapılan fotoselli kapı modellerimizin elbette bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız uzun süre kullanım adına oldukça önemlidir.

 

Motor mekanizması kolay kullanım sağlamaktadır. Hava koşullarına mukavemetli, darbe ve çizilme gibi sorunlara karşı dirençlidir. Dış alanda bulunan otomatik kapı modellerimizde kullanılan malzemeler yağmur ve kar gibi hava koşullarında sorunsuz çalışır. Boya olarak kullanılan malzemeler dış cephe alanında kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemelerdir Bu nedenle solma, dökülme ya da soyulma yapmadan kullanılır. Sızdırmaz yapısıyla iç ve dış ortamı tamamen dengeler. Otomatik kapı olarak her ortama uyum sağlayan renklerde olmasına özen gösteriyoruz. Klasik kapı renkleri dışında dilediğiniz renkleri otomatik kapı sisteminde uyguluyoruz.

 

Otomatik Kapı Fiyatları

 

Otomatik kapı sistemlerinde uygulanan fiyatlarda özellikle ihtiyaç olan bir ürün olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Fiyat politikamızda güvenliği ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kaliteli malzemelerimizi, en şık tasarımlarımızı her geçen gün geliştiriyor, sizlere daha iyi hizmet garantisi sunma gayreti gösteriyoruz. Tüm montaj işlemlerini, alanında uzman ekibimiz ile yapıyor ve sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Çalışma prensibinde aksaklıkların oluşmaması adına test ediyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlayarak bütçenizden tasarruf elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Otomatik kapı sistemleri, dijital olarak en son teknoloji ile üretilmiş sistemler olarak yenilenmektedir. Eski otomatik sistem kapılarda yaşadığınız sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz tüm kapı sistemlerimizde öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Yılların tecrübesi, referanslarımız ve alternatif kapı sistemlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. En uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız hızla çözüme ulaşacak, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanacaksınız.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Diğer Ürünlerimiz

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?