[email protected] +90 (258) 268 60 61

Kurumsal

İST Yapı Otomasyon Sistemleri 2004 yılında faaliyete başlamış olup, bugüne kadar uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

İST Yapı Otomasyon Sistemleri olarak Türkiye’de alüminyum konut panjurları, işyeri kepenkleri, fotoselli yana kayar kapılar, endüstriyel kapılar, rampalar ve körükler, hızlı PVC kapılar, seksiyonel garaj kapıları, yana kayar bahçe kapıları, 90 derece açılır bahçe kapıları, otopark bariyer üretimi yapmaktayız.

Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini doğru değerlendirip, bu taleplere uygun ürün ve hizmet çözümünü kendilerine sunuyoruz. Kullanım amacına uygun teknoloji ve model seçiminin, müşteri memnuniyeti adına oldukça önemli olduğunun bilincini taşıyoruz. Sadece ürün seçiminde değil, montaj, bakım ve servis alanlarında da 7/24 hizmet vermekteyiz.

İST YAPI Otomasyon Sistemleri, Otomatik Kapı sektöründe yüksek kalite ve anlayışı ile müşterilerine uygun çözümler sunan, satış öncesi ve sonrasında öncelikli müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.

ist yapı otomasyon kurumsal

Misyonumuz

İşletmemiz, otomatik kapı sistemleri ve türevlerinin üretimi amacıyla kurulmuştur. Kuruluş amacımız içerisinde müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve onların ihtiyaçlarını gidermek de yer almaktadır. Kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çalışmalar yürüterek, her zaman sizlere faydalı olma amacındayız.

Hizmet verdiğimiz otomatik sistemler:

  • Otomatik ve fotoselli kapılar
  • Hermetik kapılar ve garaj kapıları
  • Kepenk ve sistemleri
  • Panjur ve sistemleri
  • Uzaktan kumandalı otopark bariyer sistemleri ve bahçe kapısı
  • Hızlı branda kapıları
  • Yangın kapıları
  • Depo ve Fabrika kapıları

İşletmemiz otomatik kapı ihtiyacı bulunan tüm kişilere, işletmelere ve kurumlara hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Ülkemizde hizmet verdiğimiz sektörümüzde, gelecekte de tercih edilebilir olmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Otomatik kapı sistemlerinde önemli gelişmeleri yakından inceleyen çalışanlarımız, işletmenizde kullanabileceğiniz özel tasarımların üretimini de sağlayarak, hem özel hem de etraflı bir hizmet sağlama amacındadır. Kaliteli üretimlerimizle sektörde öncü firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Bizlerin önceliği, satın aldığınız hizmetimizden memnun kalmanızdır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu bağlamda geliştirerek sizlere sunuyoruz. Kurulduğumuz günden beri özel çalışmalarımız sayesinde, müşteri memnuniyetini zirveye taşıdık. Güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere üretim ve montaj hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Her zaman yanınızda olduğumuz işletmemizden, dilediğiniz her alanda hizmet alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet verebilmek ancak kaliteli ham madde kullanımıyla sağlanmaktadır. Bir işletmenin ne kadar iyi insan ilişkileri olsa da kullandığı malzeme kalitesizse bir daha tercih edilmemesini sağlar. Güler yüzle hizmet verdiğimiz şirketimizi, bir daha tercih etmeniz için en güvenilir ham madde kullanımı sağlıyor ve sizlere ürünlerimizi sunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?