[email protected] +90 (258) 268 60 61

Yana Kayar Fotoselli Kapılar

Otomatik fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleri İST-YAPI OTOMASYON titizliği ile imal edilen kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Deneyimli mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikroişlemci, kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlar. İdeal hareketlenme ve frenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlar. İST-YAPI Otomatik Kapı Sistemleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf, renkli, reflekte, solar veya kombine özellikli lamine, temperli veya lamine + temperli camlarla ve özel fırça, conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarımız üretilmektedir.

Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar

Duruma göre sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulabildiği gibi, daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar, camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulanabilmektedir. Tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sistemlerinin minimum kanat açabilme mesafesi 700mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmekte.

Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar

Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirmektedir. Çift kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin sağlayabildiği minimum geçiş genişliği 800mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmektedir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Diğer Ürünlerimiz

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?