[email protected] +90 (258) 268 60 61

Döner Otomatik Kapılar

Döner Otomatik Kapılar, dairesel veya bombeli fotoselli kapı olarak bilinen kavisli kayar kapı sistemleridir. Tam daire, yarım daire veya yay şeklinde, uygulama biçimine göre iç ve dış bükey olarak tercih edilebilmektedir. İST-YAPI OTOMASYON, dairesel fotoselli kayar kapıları size bombeli cephelerinizde veya bombeli kapı tasarımlarınızda sınırsız bir özgürlük sunmaktadır. İster iç bükey ister dış bükey veya tam dairesel uygulamaları ihtiyacınız olan her Radius’ta üretmek mümkün.

Mekanizma içerisine gizlenen dikey emniyet fotoselleri sayesinde (perde fotosel) kanatların hareket alanının tamamı emniyet altına alınmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda kapınıza RAL standartlarında elektrostatik toz boya, eloksal renklendirme teknikleri veya paslanmaz çelik gibi çok çeşitli yüzey bitişleri uygulanabilmekte ve kanat dolgusu olarak lamine veya temperli cam emniyet camları kullanılabilmektedir.

Yay biçiminde dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Büyük radiusu olan cepheler içerisinde bırakılan kapı boşluklarında boşluğu tamamlayan ve bire bir boşluğun ölçüsünde imal edilen kapılardır. Çift yöne veya tek yöne, sabitli veya sabitsiz olarak uygulanabilme olasılığı mevcuttur.

Yarım dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Bombeli bir cephenin tamamlayıcısı veya düz bir cephede iç veya dış bükey bir giriş oluşturmak amacıyla kullanılabilen yarım dairesel fotoselli otomatik kayar kapılar, farklı birçok radiusta imal edilebilmekte ve zengin çözüm olanakları sağlamaktadır.

Tam dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Yüksek sirkülasyonlu yaya trafiği olan binalarda kullanmaya uygun bir yapıda, çift kapı prensibiyle rüzgarlık işlevi olan tam dairesel fotoselli kayar kapılar, tavan konstrüksiyonu, sabit ve hareketli kanatların bütünü içerisinde geniş bir antresi olan hemen her binada son derece estetik yapıda total bir kapı çözümü olma niteliğindedir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Diğer Ürünlerimiz

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?