[email protected] +90 (258) 268 60 61

turnike sistemi
7 Şubat 2021

Denizli Turnike Sistemi

İnsanlar turnike sistemi nedir merak ederler. Turnike sistemi günümüzde yaygın olarak tercih edilen geçiş sistemleri arasında ilk sırada bulunur. İnsanların herhangi bir binaya ya da alana giriş çıkışının kontrol edilmesini sağlayan sistemlere turnike sistemi ismi verilir. Firmamız Denizli il ve ilçelerinde turnike sistemine ihtiyaç duyanlar için üretim, kurulum ve teknik servis hizmeti veriyoruz. Kurduğumuz sistemler sayesinde insanların alanlara kontrollü olarak giriş ve çıkış yapmasına yardımcı oluyor.

Firma olarak üretimini yaptığımız turnike sistemleri yüz tanımalı, kart okumalı veya parmak izi kullanımıyla geçişe imkan tanıyan sistemler oluyor. Böylelikle turnikeden geçiş şartlarını taşımayan kişiler binaya ya da alana giriş yapamıyorlar. Güvenlik için tercih edilen bu sistemlerimiz aynı zamanda personellerin giriş veya çıkışlarının takip edilmesi için tercih edilebiliyor.

Turnike Sistemi Kullanım Alanları

Denizli’de hizmet veren turnike sistemi firmaları arasında öncü durumda olan firmamız üretimde kaliteye önem veriyor. Bu sayede sorunsuz çalışan turnike sistemlerinin üretilmesini sağlıyor. Böylelikle de bizi tercih eden kişilerin aldıkları hizmetten memnun olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Üretimini yaptığımız turnikeler üç kollu, boy veya cam turnikeler olmak üzere farklı çeşitlere ayrılıyor.

Firmamız tarafından binalarda geçiş kontrolü ve güvenlik sağlama amacıyla kullanılan turnike sistemlerin kullanım alanları arasında şu alanlar yer alıyor;

 • Okullar
 • Spor salonları
 • İş yerleri
 • Yemekhaneler
 • Fuarlar
 • Kamu kurumları
 • Stadyumlar
 • Otogarlar
 • Havaalanları
 • Ücretli tuvaletler
 • Alışveriş merkezleri
 • İşletmeler
 • Adliyeler
 • Kurslar
 • Plazalar
 • Oteller

Kullanım alanları arasında yer alan okullarda turnike sistemi kullanımının yapılması sayesinde okul dışı öğrencilerin içeri girmesi engellenir. Böylelikle öğrencileri tehlikeye atacak durumlar yaşanmaz. Aynı şekilde iş yeri veya spor salonlarında da harici girişlerin yapılmaması sayesinde istenmeyen olaylar yaşanmaz.

Turnike Sistemi Maliyeti

Firmamızın uzman personelleriyle üretimini yaptığı turnikelerin fiyatları tercih edilen turnike sistemi türüne göre değişir. Üretilecek sistemin üç kollu, cam veya boy turnike olması kullanılacak malzemenin değişmesini sağladığından turnike sistemi maliyeti de farklı olur. Bu nedenden dolayı okullarında, spor salonlarında veya kurumlarında turnikeye ihtiyaç duyanların bize ulaşarak fiyat konusunda bilgi alması gerekir.

Elemanlarımız öncelikle binanın ihtiyacı olan sistemi belirleyerek türe uygun turnike sistemi fiyatları sunar. Sunulan fiyatlarda turnikeden geçiş için kart, parmak izi veya yüz taramasının kullanılmasının etkisi büyüktür. Bu geçiş türlerinin kullanılması fiyatın artış ya da azalışına neden olur.

turnike sistemi

Turnike Sistemi Ne İşe Yarar?

Turnike sistemlerinin kullanım alanına uygun olarak tercih edilmesi fayda sağlanması için önemlidir. Örneğin işletmelerde kullanım için firmamız tarafından üretilen üç kollu turnikeler tercih edilebilir. Stadyum, cezaevi ve spor salonu turnike sistemi olarak boy turnikeleri tercih edilebilir. Bu sayede güvenliğin tam anlamıyla sağlanması mümkün olur.

Turnikelerin genel olarak yararları spor salonu, okul veya stadyumlara girmemesi gereken kişilerin giriş yapmasını önlemektir. Aynı şekilde kamu kurumlarında personel dışında girişin yapılmaması için turnike sistemleri kullanılabilir. Böylelikle adli olayların yaşanması engellenir.

Turnike Sistemi Teknik Servis

Denizli turnike sistemleri üretici firması olarak turnike sistemi kurulumu ve teknik servis hizmetimiz de bulunur. Kurulum hizmetimiz sayesinde üretim sonrasında binalara sistemlerimiz sorunsuz şekilde ekibimiz tarafından kurulur. Kurulum sonrasında sistemin doğru çalışması kontrol edilir.

Teknik servis hizmetimizde ise turnike sisteminin geçişe izin vermemesi, geçiş izni olanları engellemesi ve turnikenin yanlış çalışması gibi sorunların çözümü yapılır. Sistemin arızalanması güvenlik açığına neden olacağından firmamız teknik servis talebine anında cevap vermek adına 365 gün çalışır.

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?