[email protected] +90 (258) 268 60 61

fotoselli kapı
27 Ocak 2021

Denizli Fotoselli Kapı

Fotoselli kapı nedir? Fotoselli kapı binalarda kullanılan otomatik sensörler yardımıyla açılan ve kapanan kapılara verilen bir isimdir. Bu kapıların en önemli özelliği insanların güç kullanmadan kapıdan giriş yapabilmeleridir. Kapılar insanları algıladığı için güç göstermeksizin açılır. Böylelikle giriş çıkış işlemleri kolaylıkla gerçekleşir. Ayrıca kapılar estetik görünüme sahip oldukları için kullanıldığı binalarda prestijde sağlar.

Fotoselli kapı firmaları arasında yer alan firmamız binalarında otomatik açılan bu kapılardan olmasını isteyenler için hizmet veriyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak yana kayar, teleskopik kayar, dairesel, cam cama kayar ve döner fotoselli kapı üretimini gerçekleştiriyoruz. Özellikle engelli bireylerin rahatlıkla kullanılabileceği bu kapıların pek çok binaya uygulanmasını sağlıyoruz.

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları

Radarlı, otomatik ve yana kayar kapı olarak da bilinen fotoselli kapılar insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kolaylık sağlamak amacıyla tercih edilir. Ayrıca enerji tasarrufu sağlaması bu kapıların insanlar tarafından en fazla tercih edilen kapı türleri arasında olmasını sağlar. İnsan gücüne ihtiyaç duymayan fotoselli kapıların geniş bir kullanım alanı vardır.

fotoselli kapı

Bu kullanım alanları ise şunlardır;

 • Hastaneler
 • Avmler
 • Otogarlar
 • Oteller
 • Havaalanları
 • Rezidanslar
 • Mağazalar
 • Siteler
 • Apartmanlar
 • Süpermarketler
 • İş merkezleri
 • Ofisler
 • Marketler

Bu alanlar için fotoselli kapı kullanmak isteyenler için firma olarak yardımcı oluyoruz. Onlara istedikleri renk, özellik ve boyutlarda kapılar hazırlayarak otomatik kapıları kullanmaya başlamalarını sağlıyoruz.

Fotoselli Kapı Maliyeti

Firma olarak fotoselli kapı maliyetini merak eden müşterilerimize fiyat bilgisini ihtiyaç duydukları otomatik kapıların özelliklerine bağlı olarak verebiliyoruz. Binalar için yapılacak kapıların boyutları, tercih edilen malzemeler ve özellikleri fotoselli kapı fiyatı için belirleyici unsurlar oluyor. Bunun için kapıya ihtiyaç duyan kişilerin bize ulaşarak kapı boyutu ve diğer isteklerini ileterek fiyat bilgisi almaları gerekiyor.

Fotoselli Kapı Ne İşe Yarar?

Fotoselli kapılar genel olarak enerji tasarrufunu sağlamaları için üretilmiştir. Bu nedenle en büyük yararları enerji tasarrufunu sağlamasıdır. Bunun dışında insanların güç harcamaksızın hastane, avm veya diğer binalara giriş çıkış yapmasını sağlar. Bunun dışında kapılar engelli bireyleri de algıladığı için onların kapılardan giriş esnasında sorun yaşamamalarını sağlar. Ayrıca genellikle camdan oluşan bu kapılar bina girişlerine estetik bir görünüm kazandırır. Eğer sizlerde bu yararları sağlayacak fotoselli kapılara ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla bağlantı kurarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca var olan fotoselli kapılarınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Teknik Servis

Firmamız fotoselli kapı üretimi yanı sıra fotoselli kapılar için teknik servis hizmeti de veriyor. Fotoselli otomatik kapı arızaları firma elemanlarımızca gideriliyor. Kapıların otomatik açılıp kapanmasını engelleyen motor, radar ve kontrol paneli arızalarına çözümler üretiyoruz. Böylelikle kapıların insanları algılayarak giriş çıkışa izin vermesini sağlıyoruz. Ayrıca firma olarak kapıların arızalarında yedek parça değişimi de yapıyoruz.

Fotoselli kapı motoru arızalarında bize ulaşıldığında firma olarak arızanın çözümü üzerine odaklanıyor ve kısa sürede sorunu ortadan kaldırıyoruz. Arızanın giderilmesi için fotoselli kapı motorunun değişmesi gerektiğinde tüm teknik servisi hizmetlerimizde olduğu gibi ekonomik fotoselli kapı motoru fiyatı talep ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?